Bez Twojej pomocy nigdy nie doczekamy się libertariańskich, ani nawet liberalnych reform w Polsce. Zmiana Polski zaczyna się od Ciebie, a w Stowarzyszeniem Libertariańskim możesz nie tylko zmieniać otaczającą Cię rzeczywistość, ale też wyćwiczyć nowe umiejętności, stworzyć własną markę i realizować ambitne cele. Twoimi osiągnięciami będziesz się mógł pochwalić nie tylko przed znajomymi, ale również na przykład przed przyszłym pracodawcą.

Jeśli nigdy w życiu niczym nie zarządzałeś ani nie współtworzyłeś żadnego dużego projektu, to dziś stoi przed Tobą szansa. Możesz zacząć ekscytującą przygodę, poznać wspaniałych ludzi, stać się częścią naszego projektu stworzonego z miłości dla wolności – Stowarzyszenia Libertariańskiego.

Chcemy zrobić z Ciebie jedną z twarzy naszej organizacji. Lidera, logistyka, oratora, znaną co najmniej lokalnie postać medialną. Sprawdź, czy w Twoim mieście istnieje oddział lub koło SL. Jeśli istnieje, dołącz do niego – wystarczy, że pojawisz się na spotkaniu.

Jeśli w Twoim mieście nie ma jeszcze naszych struktur, czeka Cię bardziej ekscytujący początek przygody. W trzech krokach samodzielnie stworzysz oddział. To będzie niezłe osiągnięcie, ale nie sprawi Ci wielu problemów:

  1. Wypełnij formularz kontaktowy. Zadzwonimy, lub jeśli wolisz – napiszemy, do Ciebie i wspólnie poszukamy dla Ciebie i Twojego przyszłego oddziału lokalu. W tym miejscu będziesz mógł swobodnie organizować spotkania i wydarzenia – to już połowa sukcesu.
  2. Ustalimy razem, jaki projektem rozpoczniemy działalność Stowarzyszenia w Twojej miejscowości. Może to być mini prelekcja, debata, prezentacja na temat problemów lokalnej społeczności, ale też zwykłe otwarte spotkanie dyskusyjne. Ty decydujesz, my pomagamy.
  3. Wypromujemy przez nasze kanały Twoje wydarzenie i powiemy Ci jak je nagłośnić w Twojej miejscowości. Osoby które pojawią się na pierwszym wydarzeniu to potencjalni członkowie Twojego oddziału. Zaproponuj im współuczestnictwo w tworzeniu podobnego projektu.
    Trzy kroki i dzięki naszej pomocy masz do dyspozycji lokal, a do pomocy kilka osób. Nic Cię nie ogranicza, od tego momentu możesz realizować swoje pomysły na promocję libertarianizmu. Oprócz własnych projektów, możesz też realizować nasze wspólne, ogólnopolskie przedsięwzięcia Stowarzyszenia. We wszystkim będziemy Cię wspierać, ale zanim nadejdzie pora na rozwinięcie skrzydeł naprawdę szeroko, napisz do nas, pomożemy Ci wystartować.

Dołącz do nas