Brak komentarzy

Życzenia Bożonarodzeniowe

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałbym życzyć wszystkim członkiniom i członkom Stowarzyszenia Libertariańskiego, a także wszystkim naszym współpracowniczkom i współpracownikom oraz sympatyczkom i sympatykom przede wszystkim dużo zdrowia – w roku 2020 dobra pierwszej potrzeby.

Nieodmiennie życzę Wam także wytrwałości w działaniach na rzecz poszerzania zakresu naszej wolności. Wolności, która – zgodnie z mottem Stowarzyszenia – tworzy możliwości.

Niech nadchodzące Święta będą dla Was okazją do złapania oddechu, do zwolnienia tempa, do refleksji i przemyśleń, w tym także do lektury wolnościowej i libertariańskiej literatury, jak chociażby wydanego przez nas nie dalej jak wczoraj ebooka z esejem Murraya N. Rothbarda.

Tym zaś z Was, którzy w najbliższych dniach nie świętują, bądź świętować zamierzają w innym terminie, chciałbym życzyć – oprócz dawki końskiego zdrowia – byście spędzili ten czas najlepiej, jak potraficie i w możliwie najlepszej atmosferze. Dobry humor i pozytywne nastawienie, mimo szeregu przeciwności, z jakimi musieliśmy się mierzyć w ostatnich miesiącach, nie powinny Was opuszczać ani na chwilę.

Udanego świętowania i dobrze spędzonego czasu!

Z wolnościowym pozdrowieniem,

Przemysław Hankus

Prezes Zarządu

Stowarzyszenia Libertariańskiego

Skomentuj

*