Brak komentarzy

Zapraszamy na Miltonalia 2021!

Jako Stowarzyszenie Libertariańskie komunikujemy się i współpracujemy z zaprzyjaźnionymi wolnościowymi organizacjami trzeciego sektora. Wspólnie organizujemy między innymi konferencje, debaty czy wykłady, a także obejmujemy patronatem wolnościowe wydarzenia.

Dlatego też z przyjemnością zostaliśmy partnerem tegorocznej edycji Zjazdu Wolnościowego imienia Miltona Friedmana, czyli popularnych Miltonaliów, organizowanych przez Fundację Wolności i Przedsiębiorczości.

Miltonalia o coroczne spotkanie polskich wolnościowców, upamiętniające człowieka będącego jednym z filarów współczesnego liberalizmu. W tym roku Zjazd odbędzie się w Hotelu Karolinka w Gogolinie k. Opola w dniach 30 lipca – 1 sierpnia (piątek – niedziela).

Dlaczego warto przyjechać?
– Spotkanie z czołowymi postaciami polskiego ruchu liberalnego i wolnorynkowego, w tym z przedstawicielami naszego Stowarzyszenia: Krisem Kaletą czy Mateuszem Błaszczykiem;
– Normalne wydarzenie, a nie w Internecie. Networking, współpraca, integracja do późnych godzin nocnych;
– Poruszanie tematów „nieoczywistych” dla libertarian;
– Pyszne jedzenie (pełne wyżywienie w pakiecie konferencyjnym) i zakwaterowanie w dobrej klasy hotelu.

Więcej szczegółów dotyczących Zjazdu, w tym program i sylwetki prelegentów, znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Warto zapisać się już dziś: tylko do 31 maja obowiązuje bowiem oferta Early Birds, dzięki której możecie wziąć udział w Miltonaliach w niższej cenie.

Do zobaczenia!

Stowarzyszenie Libertariańskie

Skomentuj

*