1

Zapraszamy na FREE MARKET ROAD SHOW w Warszawie!

Serdecznie zapraszamy Was na kolejną już edycję międzynarodowej konferencji Free Market Road Show, która odbędzie się we czwartek 27 kwietnia o godzinie 17:00 w Świetlicy Wolności (ul. Nowy Świat 6/12) w Warszawie.

W tym roku głównym tematem FMRS będą perspektywy wzrostu i odbudowy Ukrainy po wojnie w kontekście roli naszego kraju w tym procesie. Gośćmi specjalnymi będą prof. Leszek Balcerowicz oraz przedstawiciel Ambasady Ukrainy.

Ukraina wygrywa wojnę na wielu płaszczyznach i dlatego pojawiają się dla niej nowe szanse. Może ona wreszcie dołączyć do wolnych społeczeństw i zacząć korzystać z dobrodziejstw jednolitego rynku europejskiego. Aby w pełni wykorzystać owoce współpracy gospodarczej, niezbędne wydaje się członkostwo w UE. Zdajemy sobie sprawę, że droga do Wspólnoty będzie dla Ukrainy wyzwaniem. Jednak w interesie całej Europy leży jej przyjęcie w swoje struktury i integracja z jej rynkami. To samo tyczy się odbudowy kraju, która powinna oznaczać modernizację. Oprócz pokonania Rosji Ukraińcy muszą też mieć zapewnione bezpieczeństwo. Wszystkie te kwestie zostaną poruszone w debacie zarówno z udziałem ekspertów i analityków z różnych organizacji międzynarodowych, jak i publiczności.

Wydarzenie odbędzie w języku angielskim i zrzeszy naukowców, dziennikarzy i przedsiębiorców z całego świata.

Organizatorem tegorocznej edycji FMRS jest Warsaw Enterprise Institute we współpracy z Austrian Economics Center, Bendukidze Free Market Center i Polską Siecią Filozofii Ekonomii.

Więcej informacji znajdziecie POD TYM ADRESEM.

Stowarzyszenie Libertariańskie

Komentarz

  1. Reply
    Reality_check says

    Jak to wygrywanie będzie dalej tak szło jak teraz idzie, to w ciągu tygodnia albo dwóch Ukraińcy stracą Bachmut.

    Warto by się zainteresować odbudowywaniem Polski, bo jest po czym.

Skomentuj

*