Brak komentarzy

Zapisy na Szkołę Ekonomiczną 2020!

W ramach współpracy z zaprzyjaźnionymi wolnościowymi organizacjami trzeciego sektora nasi członkowie uczestniczą między innymi w organizowanej co roku przez Instytut Misesa Szkole Ekonomicznej.

Czym jest Szkoła Ekonomiczna Instytutu Misesa?

To 5-dniowy cykl merytorycznych wykładów, które dogłębnie przedstawią najważniejsze ekonomiczne prawa. Oprócz tego seminaria poświęcone wybranym tematom. Wszystkie zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę Instytutu. Dzięki uczestnictwie w Szkole możecie zdobyć systematyczną wiedzę o podstawowych zagadnieniach ekonomicznych.

Absolwenci Szkoły zrozumieją też najważniejsze, współczesne procesy gospodarcze – od roli przedsiębiorczej wyceny i kalkulacji ekonomicznej, przez kształt struktury kapitałowej po skutki polityki banków centralnych.

W kwietniu w Sulejowie (okolice Piotrkowa Trybunalskiego) miała odbyć się kolejna edycja Szkoły, lecz z przyczyn wiadomych organizatorzy musieli przenieść ją na późniejszy termin. Najprawdopodobniej intensywny kurs ekonomii pod okiem wykładowców i specjalistów z Instytutu uda się przeprowadzić w drugiej połowie tego roku. Niemniej już teraz warto zapewnić sobie miejsce w gronie uczestników.

Do końca marca, a zatem do wtorku, macie czas na wypełnienie formularza rekrutacyjnego.

O tym, czy udało Wam się zakwalifikować, nasi przyjaciele z Instytutu Misesa poinformują Was 8 kwietnia. Utworzone zostaną dwie listy: 1) osób zakwalifikowanych i 2) rezerwowa – na wypadek, gdy ktoś z pierwszej listy nie będzie mógł dojechać w ogłoszonym terminie.

Nie zwlekajcie z decyzją i wypełnijcie formularz zgłoszeniowy już dziś – później możecie zapomnieć.

Stowarzyszenie Libertariańskie

Skomentuj

*