Brak komentarzy

Wydajemy biografię Murraya N. Rothbarda!

Zbieramy pieniądze na wydanie biografii najważniejszego libertarianina w historii – Murraya N. Rothbarda. Nadszedł czas, aby Polacy poznali szczegóły życia wspaniałego ekonomisty, filozofa, historyka i publicysty!

Rozpoczynamy ciekawy i mamy nadzieję zakończony sukcesem projekt wydawniczy. Zamierzamy, z Waszym wsparciem, wydać polskie tłumaczenie biografii samego Murraya N. Rothbarda autorstwa Justina Raimondo „Przeciw Państwu”! Projekt chcemy zrealizować z Waszym wsparciem – przy użyciu platformy crowdfundingowej. Dlaczego chcemy zrobić to w taki sposób? Zależy nam na oddolności i dobrowolności, a crowdfunding jest dla nas tego symbolem. Jeśli chcesz zostać mecenasem wydania i dodatkowo otrzymać atrakcyjne nagrody, zajrzyj na stronę zbiórki na PolakPotrafi.pl, wybierz kwotę i wesprzyj nasz projekt. Możesz nasze plany wesprzeć także reklamując całą akcję – na przykład na Facebooku. Środki zbieramy do końca października. Potrzebujemy 22 tys. złotych, a minimalnie 14 tys. Jednakże im więcej zbierzemy, tym łatwiej będzie wszystkim zaangażowanym wydać tę pozycję (wszyscy zrezygnowali z potencjalnych zysków i marż), a w dodatku im więcej Nam podarujecie, tym większa będzie szansa na szybką kontynuację planów wydawniczych Stowarzyszenia. Mamy nadzieję, że przy Waszej pomocy uda nam się zrealizować cel, jakim jest dołożenie kolejnej libertariańskiej pozycji do wszelkiego rodzaju bibliotek, tak prywatnych, jak i publicznych.

Źródło: PolakPotrafi.pl – Finansowanie społecznościowe – ciekawe pomysły i projekty : Wydanie biografii Murraya N. Rothbarda

Skomentuj

*