1

Wydanie biografii Murraya N. Rothbarda – aktualizacja

Szanowni Wspierający oraz Zainteresowani,

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za wsparcie naszego projektu. Dzięki Wam wydajemy biografię patrona ruchu wolnościowego – Murray Rothbard. Pokazaliśmy, że idee nam bliskie są skuteczne – oddolność i dobrowolność dają pozytywne efekty.
Na portalu Polak Potrafi.pl jako termin premiery podaliśmy koniec listopada. Niestety, nasze szacunki okazały się stanowczo zbyt optymistyczne – nie przewidzieliśmy, że zakup licencji do praw autorskich potrwa prawie pół roku, sprawy formalne dotyczące możliwości sprzedaży książki przez Stowarzyszenie Libertariańskie też się przeciągnęły, na decyzję sądu nadal czekamy. Oczywiście, wszelkie prace wydawnicze związane z Przeciw Państwu: Biografia Murraya Rothbarda są ukończone.
Na ten moment przed-premierę biografii Murraya Rothbarda autorstwa Justin Raimondo przewidujemy na początek lutego, premierę na połowę tego miesiąca – wtedy wszystkim wspierającym roześlemy należące do nich nagrody.
Pomimo tego, że są to rzeczy od nas niezależne, mogły zostać przewidziane. Dlatego też, niejako w formie „wynagrodzenia” za czekanie, w najbliższych dniach wszystkim wspierającym roześlemy w formie pliku .pdf przedmowę Marcina Chmielowskiego. Mamy nadzieję, że nieco umili to czekanie na sam tekst biografii. Zachęcamy też do ponownego wysłuchania jej obszernych fragmentów w formie audiobooka przygotowanego przez Tomasz Agencki (przy okazji dzięki wielkie za świetną robotę!) – https://www.youtube.com/watch?v=tPYWWTvAGDw

Cała sytuacja i niedostateczność komunikacyjna wynikła z mojej decyzji (wolałem być pewien, niż zapewniać o rzeczach niepewnych), także proszę o wyrozumiałość – nie chciałem podawać informacji, co do których prawdziwości mogłem mieć zastrzeżenia. Tak więc, mówiąc kolokwialnie, „biorę to wszystko na klatę” i obiecuję, że od teraz będziecie informowani na bieżąco.

Marcin Tora, koordynator projektu

Komentarz

  1. Reply
    V. says

    Jak idzie informowanie na bieżąco i rozsyłanie rozdziału na dniach?

Skomentuj

*