Brak komentarzy

Wspieraj SL kupując świąteczne prezenty

Przeszło rok temu jeszcze przed okresem świątecznym informowaliśmy Was o tym, że Stowarzyszenie Libertariańskie można wspierać w serwisie FaniMani.pl. Ten serwis online pozawala na zakupy online, z których określony procent trafia na konto wskazanej organizacji pożytku publicznego. W tym roku po raz kolejny chcielibyśmy Was zachęcić do dokonywania zakupów na tej platformie – nawet 6% wartości Waszych zakupów może trafić na nasze konto w ramach wsparcia, jeśli tylko zdecydujecie się nas wesprzeć.

Jak to działa? To proste. Po wejściu na https://fanimani.pl/stowarzyszenielibertarianskie/ wybierasz interesujący Cię sklep. Następnie wystarczy wykonać normalne zakupy online – system zapamięta przekierowanie ze strony FaniMani.pl i automatycznie przekaże kilka procent wartości produktów na konto SL. Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów!

W nadchodzącym roku pragniemy skupić się na intensyfikacji działania Stowarzyszenia. Pierwsze informacje dotyczące naszych planów, w tym tych wydawniczych, już na początku stycznia. Jeśli macie pytania lub prośby dotyczące ewentualnych kierunków działań nie wahajcie się – piszcie do nas w prywatnej wiadomości lub na adres [email protected].

Stowarzyszenie Libertariańskie

Skomentuj

*