Brak komentarzy

„Wolność pod lupą” – zebraliśmy już ponad 10 TYS. ZŁ!

Od ponad dwóch miesięcy prowadzimy crowdfundingową zbiórkę funduszy na realizację projektu Wolność pod lupą – profesjonalnego badania opinii publicznej mającego sprawdzić, co Polacy sądzą na temat szerokiego spektrum liberalnych postulatów. Wyniki badania, po ich opublikowaniu, mogą znacząco pomóc polskim organizacjom liberalnym i libertariańskim w lepszym dostosowywaniu swoich strategii do społecznych nastrojów, a co za tym idzie – w skuteczniejszym krzewieniu idei wolności.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w ramach naszej zbiórki przekroczyliśmy niedawno kwotę 10 tysięcy złotych, stanowiącą ¼ podstawowego celu, jaki obraliśmy. Osiągnięcie tego kamienia milowego było możliwe między innymi dzięki wsparciu organizacji takich jak Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE), ale przede wszystkim dzięki wpłatom wielu indywidualnych darczyńców takich jak Wy, nasi Szanowni Sympatycy.

Serdecznie więc dziękujemy wszystkim, którzy już udzielili przedsięwzięciu wsparcia finansowego, a tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, gorąco zachęcamy do bliższego zapoznania się ze stroną internetową projektu oraz do zasilenia zbiórki swoim datkiem.

Więcej informacji znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Stowarzyszenie Libertariańskie

Skomentuj

*