3

„Wolność pod lupą” – PUBLIKACJA RAPORTU 15 MAJA

Większość z Was pamięta zapewne o naszym projekcie Wolność pod lupą – kompleksowym badaniu opinii publicznej przeprowadzonym przez profesjonalną sondażownię, na podstawie którego stworzone zostaną profile demograficzne i psychograficzne Polaków popierających szeroki wachlarz postulatów liberalnych i libertariańskich.

Dzięki Waszej pomocy oraz dzięki wsparciu naszych partnerów instytucjonalnych osiągnęliśmy cel, jaki postawiliśmy sobie w zbiórce crowdfundingowej: zleciliśmy przeprowadzenie sondażu Instytutowi Badań Spraw Publicznych, a następnie przekazaliśmy jego wyniki do opracowania i interpretacji naszemu zespołowi badawczemu, działającemu pod przewodnictwem dr. Marcina Chmielowskiego. Przygotowany przez nasz zespół raport zawiera wiele cennych, a miejscami nawet zaskakujących informacji na temat liczby i rozkładu liberałów i libertarian w polskim społeczeństwie oraz ich cech, poglądów i preferencji. Będzie to niewątpliwie bardzo przydatne kompendium dla każdej organizacji, której celem jest dotarcie ze swoim przekazem do prowolnościowych Polaków, co jest szczególnie ważne w obliczu nabierającej tempa kampanii przed jesiennymi wyborami.

Dlatego też z radością i dumą informujemy, że znana jest już oficjalna data publikacji raportu – jest to 15 maja.

W tym terminie odbędzie się konferencja prasowa, w ramach której członkowie zespołu projektowego przybliżą zaproszonym przedstawicielom mediów przebieg i metodologię badania oraz najważniejsze wnioski płynące z raportu, zaś sam raport tego samego dnia zostanie udostępniony w Internecie do bezpłatnego wglądu dla wszystkich zainteresowanych.

Gdy to nastąpi, gorąco zachęcamy do jego lektury, natomiast już dziś serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do realizacji tego przedsięwzięcia!

Stowarzyszenie Libertariańskie

3 komentarze

 1. Reply
  heheh says

  I się dopiero przerazimy :))))

  • Reply
   Przemek Hankus says

   A dlaczego mielibyśmy się przerazić?

   • Reply
    heheh says

    Bo mam takie przeczucie :)))))

Skomentuj

*