Brak komentarzy

„Wolność pod lupą” – MAMY WYNIKI BADANIA!

Nasza zbiórka crowdfundingowa na realizację projektu Wolność pod lupą trwa co prawda jeszcze do końca czerwca, ale nie spoczywaliśmy w międzyczasie na laurach i spożytkowaliśmy część dotychczas zebranych środków na wykonanie pierwszego kroku, jakim było zlecenie profesjonalnej sondażowni przeprowadzenia badania opinii Polaków na temat szerokiej gamy wolnościowych postulatów.

Na nasze zlecenie został już wykonany sondaż i właśnie dziś w nasze ręce trafiły surowe dane zebrane w jego toku.

Nie możemy jednak na tym poprzestać! Aby dane sondażowe były przydatne w formułowaniu strategii polskiego ruchu liberalnego i libertariańskiego, należy je poddać analizie statystycznej i dopiero na jej podstawie sporządzić raport prezentujący w odpowiedni sposób uzyskane profile wyborców przejawiających wolnościowe sympatie. Właśnie na ten drugi krok potrzebna jest nam reszta przewidzianego przez nas budżetu projektu.

W związku z tym gorąco zachęcamy Was do dalszego wspierania naszej zbiórki. Do osiągnięcia minimalnego planowanego celu pozostało już stosunkowo niewiele, a każdy grosz przybliża nas do pomyślnego ukończenia i opublikowania raportu z badań. Jeśli już przekazaliście swój datek na rzecz Wolności pod lupą – zachęćcie Waszych przyjaciół i znajomych, by uczynili to samo.

Link do strony internetowej projektu Wolność pod lupą znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Stowarzyszenie Libertariańskie

Skomentuj

*