Brak komentarzy

Weź udział w Szkole Dziennikarskiej im. Henry’ego Hazlitta 2023!

W imieniu Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości gorąco zachęcamy Was do udziału w tegorocznej edycji Szkoły Dziennikarskiej im. Henry’ego Hazlitta, która odbędzie się w weekendy 21­–23 kwietnia oraz 28–30 kwietnia w Warszawie.

Szkoła Dziennikarska im. Henry’ego Hazlitta to szkolenie dla początkujących dziennikarzy o liberalnych sympatiach. Zapał jest ważny, ale nowicjuszom często brakuje umiejętności zawodowych, dzięki którym tworzyliby dobre materiały. Pora to zmienić.

Projekt to dwa weekendy warsztatów z profesjonalnymi dziennikarzami dla początkujących, młodych publicystów. Podczas ich trwania, zapoznają się oni z tajnikami pracy ludzi, którzy odnieśli sukces w dziennikarstwie. Zdobyte w ten sposób kompetencje będą cenne dla kursantów, adeptów sztuki docierania do ludzi z rzetelną informacją. Networking pomiędzy uczestnikami a organizatorami i trenerami to kolejny atut spotkań i szansa na zdobycie nowych, ciekawych kontaktów ułatwiających start w branży.

Jeśli w dniu rozpoczęcia Szkoły będziesz mieć ukończone 18 lat i jednocześnie będziesz przed swoimi 30. urodzinami; jeśli interesujesz się pracą w mediach lub ich bliskim otoczeniu, takim jak agencje reklamowe czy PR-owe; jeśli masz już za sobą pierwsze publikacje albo postanowienie, aby zacząć pisać – aplikuj już dziś!

Między innymi dzięki wsparciu Fundacji Wolności Gospodarczej opłata za Szkołę wynosi jedynie 200 zł. Obejmuje ona udział w obu zjazdach weekendowych, dostęp do zamkniętej grupy projektu oraz wyżywienie. Dla osób spoza Warszawy opłata obejmuje również nocleg w Hotelu Ibis Warszawa Centrum wraz ze śniadaniem. Wszyscy uczestnicy bezpłatnie wezmą też udział we wspólnych kolacjach.

Więcej szczegółów, takich jak sylwetki prowadzących, harmonogram zjazdów, regulamin oraz rzecz jasna formularz aplikacyjny, znajdziecie TUTAJ.

Stowarzyszenie Libertariańskie

Skomentuj

*