Brak komentarzy

WEEKEND KAPITALIZMU 2021!

Jednym z naszych celów jest tworzenie libertariańskiego networku: SL ma być narzędziem komunikacji i współpracy polskich i zagranicznych wolnościowców. Dlatego też w ramach naszej działalności staramy się organizować debaty, szkolenia, wykłady i warsztaty – SL zajmuje się ich planowaniem i realizacją wraz z organizacjami partnerskimi. W tym roku, po rocznej przerwie, łączymy siły z zaprzyjaźnionymi, wolnościowymi organizacjami trzeciego sektora, w szczególności z Centrum Kapitalizmu, by jako jeden z partnerów móc wspólnie zaprosić Was na Weekend Kapitalizmu 2021.

Czym jest Weekend Kapitalizmu? To największe wolnościowe wydarzenie w Polsce, w którym bierze udział większość środowisk wolnorynkowych. Wzorem poprzednich edycji ponownie odbędzie się w Warszawie, tym razem w Klubie Arco w – jak sama nazwa eventu wskazuje – weekend 8–10 października.

Podczas tegorocznej edycji możecie spodziewać się wielu atrakcji – poza debatami i panelami będą na Was czekać między innymi koncerty wolnościowców, grill, warsztaty yogi, kurs wprowadzający do tematu Bitcoina i nieodłączne przy okazji tego typu imprez afterparty.

Nazwiska speakerów i program wydarzenia będą dozowane z czasem – z czasem wzrośnie też cena wejściówek, więc warto zarejestrować się już dziś. Dla naszych sympatyków mamy zniżkę -15%, z której możecie skorzystać podczas rejestracji, wpisując kod „slib.pl” na stronie www.weekendkapitalizmu.pl.

Gorąco zachęcamy Was do udziału w Weekendzie Kapitalizmu. Spotkajmy się na miejscu przy naszym stoisku – będziemy rozdawać nasze gadżety oraz nasze publikacje takie jak książki Jakuba Bożydara Wiśniewskiego.

Do zobaczenia!

Stowarzyszenie Libertariańskie

Skomentuj

*