Brak komentarzy

Weekend Kapitalizmu 2018 w Warszawie!

Nasza działalność to między innymi organizacja debat, szkoleń, wykładów, warsztatów – SL zajmuje się ich planowaniem i realizacją wraz z organizacjami partnerskimi. Dlatego też z przyjemnością przyłączyliśmy się do szeregu zaprzyjaźnionych wolnościowych organizacji trzeciego sektora, by współtworzyć tegoroczną edycję Weekendu Kapitalizmu, który odbędzie się już w ten weekend w Warszawie!

Czym jest Weekend Kapitalizmu? Dwudniową serią wykładów, paneli oraz spotkań integracyjnych, przyjaznych w formie i poważnych w treści. To zjazd/manifest edukacyjno-networkingowy środowisk przyjaznych wolnemu rynkowi, który odbywa się już po raz drugi a patronatu honorowego (oraz sali) udziela w tym roku Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie! Dodatkowo patronat medialny nad całą imprezą objął tygodnik „WPROST”. Uczestnictwo w wydarzeniu potwierdzili już Marcin Chmielowski, Robert Gwiazdowski, Sławomir Mentzen, Łukasz Warzecha, Jakub Wozinski, Mateusz Benedyk, Tomasz Wróblewski, Wojciech Siryk czy Stefan Sękowski.

Całość zainauguruje piątkowy Wolnorynkowy DemoDay, czyli podsumowanie tegorocznej działalności wolnościowych organizacji pozarządowych, w tym również naszego Stowarzyszenia.

By wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować. Do wyboru są dwie opcje:

1) Wstęp na Weekend (w cenie catering kawowy, mały pakiet gadżetów kapitalistycznych oraz wstęp na afterparty) – cegiełka 49 zł;

2) Wejście specjalne (+ pamiątkowa koszulka, duży pakiet gadżetów kapitalistycznych oraz podziękowania ze sceny) – cegiełka 149 zł.

Liczba miejsc jest ograniczona, zatem polecamy rejestrować się już dzisiaj!

Rejestracja

Główna strona poświęcona imprezie

Wydarzenie na Facebooku

Do zobaczenia na Weekendzie Kapitalizmu 2018!

Stowarzyszenie Libertariańskie

Skomentuj

*