Brak komentarzy

Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia – relacja

W ostatnią sobotę w siedzibie łódzkiego Forum 76 odbyło się zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia. Na Zgromadzeniu omówiliśmy nowe strategie działania, przyjrzeliśmy się dotychczasowej działalności i zajęliśmy się szczegółowym omówieniem przyszłych projektów. Członkowie mogli brać udział w Zgromadzeniu również za pomocą telekonferencji.

członkowie 2

Jednocześnie z dumą informujemy, że już niedługo ruszy nasz kluczowy projekt, czyli kampania crowdfundingowa mająca wesprzeć wydanie biografii Murraya Rothbarda pt. “An Enemy of the State” (polskie tłumaczenie: “Przeciw Państwu”). Kampania będzie prowadzona w mediach społecznościowych oraz w serwisie polakpotrafi.pl. Dalsze szczegóły podamy już wkrótce, tymczasem zapraszamy do obejrzenia filmu promującego akcję.

Na Zgromadzeniu przedstawiono również wstępny projekt nowego logo Stowarzyszenia, omówiono koncepcje profesjonalnej identyfikacji wizualnej i powołano specjalne grupy zadaniowe.

nowe logo

Omówiliśmy również nasz budżet i propozycje związane z jego zwiększeniem. Skupiliśmy się także na stworzeniu spójnej misji i wizji Stowarzyszenia, która będzie motywować nas do jak najlepszego działania na rzecz szerzenia libertariańskich idei. Już niedługo będziecie świadkami wielu nowości. Zatem śledźcie nasz fanpejdż, a nie przegapicie niczego nowego!

Skomentuj

*