Brak komentarzy

Stanisław Wójtowicz – Encyklopedia libertarianizmu

Często publikujemy na naszych łamach teksty dr. Stanisława Wójtowicza, Członka Honorowego naszego Stowarzyszenia. Ma on bowiem w zwyczaju w wyczerpujący, rzeczowy i akademicko dokładny sposób wyjaśniać poszczególne zagadnienia związane z libertarianizmem oraz tym, jak poszczególne aspekty życia mogłyby funkcjonować po wcieleniu w życie wolnościowych postulatów.

Dziś polecamy Wam jednak nie pojedynczy artykuł pióra dr. Wójtowicza, lecz ich praktyczny indeks, w którym teksty skatalogowane zostały według poszczególnych zagadnień, które opisują. Szukacie opracowania libertariańskich poglądów na konkretny temat – na przykład edukacji, opieki medycznej czy granic państwowych? Teraz zamiast przewijać niniejszą stronę w poszukiwaniu linka do postu, możecie skorzystać z tej „Encyklopedii libertarianizmu”, by szybko znaleźć interesujący Was artykuł.

Zachęcamy do zapoznania się z listą zagadnień, którą przygotował dr Wójtowicz. Może się ona okazać bardzo przydatnym narzędziem nie tylko do pogłębiania własnej wiedzy na temat libertarianizmu, ale również jako łatwo dostępne repozytorium publikacji, do których można się odwoływać, prowadząc dyskusje z nielibertarianami.

Link do „Encyklopedii” znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Stowarzyszenie Libertariańskie

Skomentuj

*