Brak komentarzy

Ruszyły zapisy na kolejną edycję Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów!

Po raz kolejny, w ramach planowania i realizacji wolnościowych szkoleń, wykładów czy warsztatów z organizacjami partnerskimi, zostaliśmy partnerem Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów (PAAL) – jednego z flagowych projektów zaprzyjaźnionej Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości.

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów nie jest typową szkołą przywództwa. Wykładowcy nie zatrują Wam życia ani motywacyjnymi tekstami, ani bezużytecznymi ogólnikami. Celem organizatorów PAAL jest przekazanie uczestnikom wiedzy i umiejętności, które przydają się w życiu, a w szczególności w działaniu na rzecz wolności.

Czego można się nauczyć na Akademii Liderów?


◾ Wykładowcy omówią z tobą metody marketingowe stosowane przez największe marki na świecie, nauczą jak stworzyć interesujący post, co działa, a co nie działa. Ponadto przekażą wiedzę jak wygląda praca oddolna i dlaczego jest taka ważna oraz dadzą ci nowe argumenty za wolnością gospodarczą – to wszystko na kursie Grassroots Leadership Academy w Warszawie.

◾ Na Kursie Podstawowym Online uczą najbardziej zaniedbanej, a jednocześnie niezwykle ważnej wiedzy, czyli podstaw ekonomii, polityki i etyki. Nie ma nic ważniejszego niż zrozumienie otaczającego cię świata.

Pomóż nam walczyć o wolność gospodarczą i osobistą – zacznij skutecznie działać na rzecz swoich idei, swojej społeczności i swojego kraju, a przy okazji WYGRAJ nagrodę.

Najlepsi uczestnicy kursów PAAL pojadą m.in. na konferencję FEEcon do USA, szkolenie z przedsiębiorczości na Litwie oraz Liberty Camp we Włoszech.

Zapisy trwają do 28 kwietnia. Zapisz się już dziś na www.akademialiderow.edu.pl!

Skomentuj

*