Brak komentarzy

Rekrutacja na 12. edycję Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów!

Zaprzyjaźniona Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości po raz 12. organizuje Polsko-Amerykańską Akademię Liderów (PAAL). Swoim projektem realizują słowa Ludwiga von Misesa – szkolą ludzi, by walczyli i działali oddolnie na rzecz wolności osobistej i gospodarczej. W ramach Akademii odbywają się 3 kursy – Kurs podstawowy online (wiedza z ekonomii, polityki i etyki), Kurs Grassroots Leadership Academy oraz Kurs Wystąpień Publicznych. Wszystkich serdecznie zachęcamy do udziału.

W tej edycji PAAL:

• Grassroots Leadearship Academy
Po raz pierwszy w Polsce. Celem kursu jest wzmacnianie społeczeństwa obywatelskiego poprzez kreowanie liderów, którzy posiadają wiedzę na temat strategii zarządzania, sztuki perswazji oraz metodyki działań oddolnych. Opracowany został we współpracy z organizacją Amiercans for Prosperity, która przeszkoliła już tysiące Amerykanów w 30 stanach. Kurs trwa 2 dni (14-15 maja) w Warszawie.

• Kurs wystąpień publicznych
Profesjonalne szkolenie w zakresie wystąpień publicznych, autoprezentacji i sztuki przemawiania. Zajęcia są prowadzone przez znanego publicystę oraz dziennikarza radiowego i telewizyjnego czołowych Polskich stacji telewizyjnych (TVP, Polsat) i rozgłośni (TOK FM) – Piotra Maślaka. Kurs odbędzie się w Krakowie w weekend 5-6 maja.

• Kurs online
Flagowy kurs, prowadzony od początku Akademii. Spora dawka informacji z zakresu ekonomii, polityki i etyki, przekazana podczas 15 wykładów, wygłoszonych przez specjalistów w swoich dziedzinach. Zajęcia odbywają się na platformie on-line, co zdecydowanie ułatwia udział osobom, które nie mają czasu na wyjazdy. Kurs startuje 30 kwietnia.

Zapisy otwarte do 30 kwietnia na stronie projektu. Zapisz się już dziś!

Skomentuj

*