Brak komentarzy

Przeciw Państwu – dalsze informacje i darmowy fragment biografii

Co jakiś czas pytacie nas o postępy związane z wydaniem biografii Murraya Rothbarda Przeciw Państwu oraz o status wysyłek należnych Wam nagród. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi przesunięcia obiecanych terminów, jednak nie wszystko jest zależne od nas. Wiemy, że chcecie by książka ukazała się jak najszybciej i mamy tym samym dla Was garść kolejnych informacji. Wysyłka nagród ruszy w ciągu ok. 2 tygodni po tym, jak nasz partner zakończy zlecenie przygotowania koszulek, które były jedną z nagród w ramach wsparcia zbiórki. Na obecną chwilę nie przewidujemy większych problemów i równie tak samo, jak Wy chcemy, aby te nagrody w końcu trafiły w Wasze ręce.

By nieco wynagrodzić Wam to oczekiwanie, postanowiliśmy udostępnić za darmo wybrane fragmenty biografii. W ciągu najbliższych dni, w trzech częściach, opublikujemy obszerne fragmenty rozdziałów dotyczących m.in. przybliżenia skomplikowanej relacji pomiędzy “Mr. Libertarian” a Ayn Rand. Poza tym będziemy mieli dla Was coś jeszcze! Czym dokładnie Was jeszcze uraczymy? Tego dowiecie się już za kilka dni. Z całą pewnością warto czekać!

Autor biografii, Justin Raimondo, bardzo szczegółowo opisał konflikt, który do dziś jest jedną z głównych osi podziału pomiędzy libertarianami, a obiektywistami. Publikujemy te fragmenty, ponieważ chcemy pokazać, że autor biografii nie boi się kontrowersji. Warto zwrócić uwagę na to, że Murray Rothbard jest tutaj przedstawiony jako człowiek z krwi i kości, autor unika tutaj przedstawienia Rothbarda w sposób hagiograficzny. Tym samym pozostaje nam zachęcić Was do pobierania. Link do pobrania znajduje się poniżej.

Przeciw Państwu – fragmenty do pobrania

W razie dalszych pytań piszcie do naszego wydawcy – Marcina Tory. Zastaniecie go pod adresem: [email protected]

Śledźcie również oficjalny fanpejdż polskiego wydania biografii: https://www.facebook.com/BiografiaPrzeciwPanstwu/

Źródło obrazka: www.againstcronycapitalism.org

Skomentuj

*