Brak komentarzy

Program Młodzież Kontra znika z anteny TVP

Z przykrością odnotowaliśmy fakt, że program Młodzież Kontra, który wychował całe pokolenia polityków, dziennikarzy i opiniotwórców w ostatnich 17 latach, znika z ramówki TVP.


To był jeden z pierwszych i jeden z najbardziej wpływowych programów tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym wbrew powszechnej modzie, dyskusje prowadzili ludzie młodzi i nieobeznani ze światem medialnym. Nasi byli i obecni działacze, wśród nich: Krystian Książek, Karol Sobiecki, Maciej Musiał, Cezary Marciniak, Jakub Kołoczek czy Karol Parkita, bywali częstymi gośćmi w krakowskim studiu, biorąc udział w dyskusjach dotyczących przeszłej, teraźniejszej i przyszłej polityki polskiej.

Platforma ta stała się dla nas – nie tylko dla nas, ale też dla całego młodego spektrum politycznego – jednym z kluczowych miejsc komunikowania naszych opinii, idei i krytyki. Dzięki niej trafialiśmy do polskich domów, gdzie – mamy nadzieję – zmienialiśmy opinie niektórych telewidzów.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować prowadzącym za kilka lat współpracy ze Stowarzyszeniem. Liczymy, że program w takiej czy innej formie, wróci na mały ekran w niedalekiej przyszłości.

Przy okazji zapraszamy do oglądania materiałów video z występami przedstawicieli Stowarzyszenia Libertariańskiego dostępnych pod tym linkiem.

Stowarzyszenie Libertariańskie

Skomentuj

*