1

Pomóż Krzysztofowi Moszyńskiemu wziąć udział w Project Arizona!

Libertarianizm jest filozofią samodoskonalenia się. Upatrujemy szanse wzrostu jakości życia zarówno w zmianach strukturalnych w systemie społeczno-politycznym, jak i w działaniach osobistych. Jedną z tego rodzaju aktywności jest podnoszenie własnych kwalifikacji przez naszych członków poprzez różnego rodzaju szkolenia i programy stypendialne.

Jeden z naszych członków, Krzysztof Moszyński, stara się obecnie o uzyskanie stypendium na udział w świetnym projekcie prowadzonym w Stanach Zjednoczonych, konkretnie w stanie Arizona. Tym projektem jest Project Arizona. Co to takiego?

Project Arizona to unikatowy program stażowy dla młodych emisariuszy wolności z całego świata. Uczestnicy zgłębiają tajniki funkcjonowania wolnego społeczeństwa i wartości amerykańskich Ojców Założycieli. Uzyskaną wiedzę i doświadczenie mogą następnie wykorzystać do skutecznego działania na rzecz wolnościowej zmiany w swoich społecznościach.

Program oparty jest na czterech filarach:

1. Staż – praca w jednej z kilkunastu organizacji, umożliwiająca rozwinięcie skrzydeł w działalności pozarządowej i zawodowej.
2. Nauka – dogłębne kształcenie w zakresie filozofii politycznej, historii USA i wolnorynkowej ekonomii.
3. Networking – możliwość nawiązania kontaktów, które później zaowocują międzynarodową współpracą.
4. Wolontariat – poznawanie praktycznych alternatyw dla zasiłków i państwowej pomocy.

Krzysztof z kolei z zawodu jest tłumaczem języka japońskiego, wokalistą i lektorem; znany jest w środowisku wolnościowym z ogromnego zaangażowania w projekt „Lekcje Ekonomii dla Młodzieży”. We współpracy z Fundacją PAFERE stworzył również projekt „Ekonomia dla Katolików”, a razem z przedsiębiorcami z ASBiRO zakłada nową wolnorynkową izbę gospodarczą. Krzysiek ma wizję rozwijania wolnościowej społeczności opartej na wszechstronnym rozwoju uczestników i wzajemnym wsparciu.

Żeby zdobyć wiedzę, która pozwoli mu skuteczniej działać na rzecz wolności, Krzysiek musi jednak przejść ostatnią fazę eliminacji – fundraising. Dobra wiadomość jest taka, że każdy z Was może mu pomóc! Wystarczy dokonać wpłaty na jeden z poniższych adresów. W tym roku konkurencja jest wyjątkowo zażarta, więc nawet najmniejsza kwota ma ogromne znaczenie!

Wesprzyj kandydaturę Krzyśka w Project Arizona, przekazując darowiznę na rzecz:

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości
Numer konta: 14 1140 2017 0000 4502 1294 6841
Tytuł przelewu: Darowizna na rzecz Projektu Arizona (kandydat: Moszyński)

Krzyśka można też wesprzeć przy pomocy Bitcoina. Konto: 37TkHdtdACDoVWzUjmnzgT8cMru8fuDMBw

Zbiórka trwa jeszcze tylko do czwartku, tj. do 18 października.
Pokaż, że masz gest i wyślij Krzyśka do Arizony!

Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

 

Stowarzyszenie Libertariańskie

Komentarz

  1. Reply
    Eli says

    Niech założy firmę, co to za wyciąganie ręki po cudze. Do roboty!

Skomentuj

*