Brak komentarzy

Piotrz Torz kandydatem na radnego w Bełchatowie!

W ramach prezentowania libertariańskich kandydatów startujących w wyborach samorządowych dziś chcielibyśmy przedstawić Wam sylwetkę i kandydaturę bełchatowskiego wolnościowca i libertarianina związanego z naszym Stowarzyszeniem. Jest nim Piotr Torz, ubiegający się o miejsce w Radzie Miasta Bełchatowa.

Piotr ma 34 lata, jest żonaty, ma dwójkę dzieci. Z wykształcenia jest biotechnologiem, a z przekonań libertarianinem i zwolennikiem austriackiej szkoły ekonomii. Twardo stoi na stanowisku, zgodnie z którym każdy człowiek ma prawo do wolności, własności i obrony życia dopóty, dopóki swoimi działaniami nie narusza analogicznych praw innych osób.

Co chciałby zrobić będąc miejskim radnym? W oparciu o wspomniane wolnościowe przekonania dążył będzie to obniżenia lokalnych podatków oraz do deregulacji przepisów hamujących rozwój zarówno przedsiębiorców, jak i pozostałych mieszkańców Bełchatowa. Ponadto, będzie opowiadał się za wprowadzeniem zakazu zadłużania miasta. Jego zdaniem są to fundamenty, które pozwolą na znaczącą poprawę jakości życia mieszkańców, zapewniając miastu stabilną przyszłość.

W nadchodzących wyborach Piotr startuje z 4. miejsca w okręgu 1 z listy numer 23 z KWW Nowe Pokolenie. Jeśli jesteś z Bełchatowa i Piotr znajduje się na kartach do głosowania w Twoim okręgu, to nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić Cię do głosowania właśnie na niego!

Stowarzyszenie Libertariańskie

Skomentuj

*