Brak komentarzy

Libertariańscy kandydaci na wybory samorządowe

Jednym z podstawowych celów naszej działalności jest Wolna Polska – będąc częścią międzynarodowego ruchu libertariańskiego, przyjmujemy na siebie odpowiedzialność i zobowiązanie do poszerzania swobód światopoglądowych i ekonomicznych w Polsce. Jedną z okazji do działania nakierowanego na osiągniecie takiego rezultatu jest zasiadanie w organach, których decyzje mają wpływ na zakres naszej indywidualnej wolności. Do tego rodzaju organów należą organy samorządu terytorialnego.

W najbliższą niedzielę, tj. 21 października, odbędą się wybory samorządowe. Będzie to okazja do wyrażenia sprzeciwu bądź poparcia dla dotychczasowych włodarzy w Waszych lokalnych społecznościach na poziomie województwa, powiatu i gminy, a także możliwość wyboru Waszych nowych przedstawicieli w radach gminy, powiatu, miasta czy w sejmikach wojewódzkich.

Kilku z naszych członków oraz naszych sympatyków startuje w nadchodzących wyborach głównie na stanowiska na najniższym szczeblu samorządu, w szczególności do rad miasta i rad gminy. W tym tygodniu będziemy prezentowali Wam ich sylwetki, zachęcając jednocześnie do głosowania na nich każdego, kto znajdzie ich nazwiska na kartach do głosowania w swoich okręgu wyborczym.

Obserwujcie zatem naszą stronę oraz nasze profile w mediach społecznościowych, jeśli chcecie dowiedzieć się, na kogo polecamy oddać swój głos w najbliższą niedzielę!

Stowarzyszenie Libertariańskie

Skomentuj

*