Brak komentarzy

Libertarian Solutions 3.0 – internetowy kurs dla liberałów i libertarian

Liberty International, zaprzyjaźniona międzynarodowa libertariańska organizacja, którą kieruje Jacek Spendel, po raz kolejny organizuje internetowy kurs pod nazwą „Libertarian Solutions”. W tym roku hasło przewodnie kursu brzmi „Jak dzielić się libertariańskim przekazem praktycznie z każdym”.

Całość składa się z 12 spotkań online, które rozpoczynają się 15 lutego, a kończą 1 kwietnia 2023 roku. Trójka najlepszych absolwentów wygrywa wyjazd na coroczną konferencję Liberty International, która odbędzie się w sierpniu w Madrycie.

Dzięki udziałowi w „Libertarian Solutions 3.0” dowiecie się, jak efektywnie przekazywać libertariańskie idee, a także gdzie szukać przykładów pokazujących, że zwiększanie wolności zwiększa możliwości.

Uczestniczki i uczestnicy kursu będą mieli okazję uczyć się od takich ekspertów jak Mary Ruwart, Walter Block, Per Bylund czy Ken Schoolland.

Gorąco zachęcamy do udziału!

A jako jeden z partnerów możemy zaoferować wszystkim chętnym coś specjalnego: zapisując się na „Libertarian Solutions 3.0” możecie wykorzystać kod „SLIB”, dzięki któremu otrzymacie 20% zniżki (kod obowiązuje także w przypadku biletów studenckich). Można także ubiegać się o stypendium.

Wszelkie niezbędne informacje + formularz rejestracyjny znajdziecie POD TYM ADRESEM.

Stowarzyszenie Libertariańskie

Skomentuj

*