Brak komentarzy

Konopny Lekarz: popraw jakość swojego życia dzięki medycznej marihuanie

Chętnie dzielimy się z Wami wartymi uwagi inicjatywami, które wpisują się w bliską nam wartość, jaką jest poszerzanie sfery naszej indywidualnej wolności. Więcej wolności to więcej możliwości. Idealnie wpisuje się w to pierwszy w Polsce portal, który będzie łączył pacjentów cierpiących na różne schorzenia z lekarzami specjalizującymi się w prowadzeniu terapii medyczną marihuaną. Przed Wami KonopnyLekarz.pl!

Za najlepsze rozwiązania uważamy zmiany prawne, tak aby uprawa i posiadanie marihuany nie były karane. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że wiele osób chce już dziś ulżyć sobie w cierpieniu nie naruszając przepisów. Szukają legalnych rozwiązań, ale często natrafiają na niedoinformowanych lub – co gorsze – obawiających się marihuany lekarzy. I tak oto z inicjatywy Przemysława Zawadzkiego powstał www.konopnylekarz.pl.

Szanowni pacjenci! Bez względu na to czy cierpicie na jakąś chorobę neurologiczną, nowotworową, czy może dokuczają Wam silne bóle głowy, lęki lub macie problemy ze snem – macie prawo do tego, aby dowiedzieć się jak poprawić jakość Waszego życia dzięki medycznej marihuanie. Mamy świadomość jak wysokie są ceny suszu dostępnego w aptekach. Jesteśmy jednak przekonani, że ta cena lada moment mocno spadnie z uwagi na rosnący popyt i nowe firmy wchodzące na nasz rynek. Inicjatywy takie jak KonopnyLekarz.pl mogą znacznie się do tego przyczynić.

Zachęcamy do współpracy placówki medyczne oraz lekarzy, którzy posiadają lub chcą zdobyć wiedzę na temat zastosowania konopi w medycynie i wykonywać swój zawód zgodnie z aktualną wiedzą!

Polecamy polubienie fanpejdża Konopnego Lekarza, dzięki czemu będziecie na bieżąco z tą inicjatywą. Wystarczy wejść w ten link.

Stowarzyszenie Libertariańskie

Skomentuj

*