Brak komentarzy

Jeffrey A. Tucker – Jak zabłysnąć w swojej pierwszej pracy?

Od tygodnia pracujemy już na własny rachunek. Dzień Wolności Podatkowej przypadł w tym roku na 8 czerwca. Co więcej, zbliża się okres wakacyjny, który dla wielu – szczególnie młodych osób bądź studentów – jest okresem przeznaczanym na aktywność zawodową i tzw. dorabianie. Nie brakuje również takich, którzy właśnie teraz poszukują swojej pierwszej „poważnej” i stałej pracy.

Dlatego też postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom, tak żeby pomóc tym z Was, którzy chcieliby w najbliższym czasie zdobyć pierwszą pracę i zacząć pracować na własny rachunek. Postanowiliśmy zrobić to przez publikacje kolejnego eBooka, który – naszym zdaniem – może sprawić, że Wasze starania będą zdecydowanie bardziej efektywne.

Łukasz Frontczak przetłumaczył opublikowany przez Foundation for Economic Education (FEE) zbiór tekstów Jeffreya A. Tuckera pt. Jak zabłysnąć w swojej pierwszej pracy?. Jest on adresowany do wszystkich młodych pracowników – zarówno tzw. millenialsów, jak i dopiero wchodzącej na rynek pracy generacji Z.

Książka zawiera zestaw wskazówek, które sprawią, że znaczenie szybciej dowiecie się tego, co powinniście wiedzieć, gdy zaczynacie karierę zawodową. Większości z nich nikt nie nauczy Was w szkole. Taka wiedza przychodzi zwykle wraz z doświadczeniem. Niniejszy zbiór oferuje możliwość czerpania z tych doświadczeń bez potrzeby bolesnego przerabiania ich na własnej skórze.

Co najważniejsze, Autorowi udało się zebrać uniwersalny zestaw rad, które jeszcze pewnie przez lata pozostaną aktualne.

eBooka możecie pobrać w formatach PDF, EPUB lub MOBI nieodpłatnie z dedykowanej strony internetowej, po kliknięciu w ten link.


Liczymy na to, że spodoba się Wam ta publikacja i że będziecie ją polecali znajomym! Udostępniamy ją Wam w formie bezpłatnego eBooka, niemniej na pewno zdajecie sobie sprawę z tego, że kilka osób z grona naszego Stowarzyszenia poświęciło swój czas i zasoby na przygotowanie całości. Dlatego też mamy do Was gorącą prośbę: jeśli doceniacie naszą pracę, prosimy o finansowe wsparcie naszej działalności, byśmy mogli w dalszym ciągu udostępniać Wam tego rodzaju bezpłatne eBooki!

O tym, w jaki sposób można nas wspierać, przeczytacie na ostatniej stronie eBooka oraz pod tym linkiem.

Z góry dziękujemy za każdą darowiznę!

Stowarzyszenie Libertariańskie

Skomentuj

*