Komentarze są wyłączone dla tego posta

Dary dla Ukraińców zawiezione

W dniach od 29 stycznia do 2 lutego 2014 r. wrocławski oddział Stowarzyszenia Libertariańskiego prowadził zbiórkę darów dla uczestników antyrządowych protestów na Ukrainie. Dzięki hojności darczyńców udało nam się zebrać odzież, koce oraz artykuły medyczne – wszystko to może okazać się bezcenne w warunkach panujących na Placu Niepodległości w Kijowie.


Dzięki pomocy stowarzyszenia “Pokolenie”, w którego ręce mieliśmy wczoraj (tj. 11 lutego br.) okazję przekazać owoce naszej zbiórki, po weekendzie zebrana pomoc ruszy na Ukrainę. Serdecznie dziękujemy za współpracę i trzymamy kciuki, by transport bezpiecznie przedostał się przez granicę, a dary trafiły do beneficjentów bez większych trudności.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli protestujących Ukraińców swoją pomocą, uczestnicząc w zbiórkach darów bądź w jakikolwiek inny sposób. Zachęcamy też do dalszego wsparcia – każdy akt solidarności międzyludzkiej ponad państwowymi granicami stanowi nieocenioną pomoc oraz sygnał dla protestujących, że nie są w swojej walce osamotnieni!

Komentarze są wyłączone.