Komentarze są wyłączone dla tego posta

Akademia Młodych Przedsiębiorców

Jako Stowarzyszenie Libertariańskie proponujemy Wam udział w organizowanym przez zaprzyjaźnioną Fundację Wolności i Przedsiębiorczości projekcie pn. “Akademia Młodych Przedsiębiorców“, którego głównym celem jest kształcenie przyszłych liderów biznesu. Patronat nad Akademią objął Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.

– Staramy się kształcić młodych ludzi w duchu wolności, a umiejętność założenia i prowadzenia firmy może być szansą na bycie bardziej wolnym. Dlatego zdecydowaliśmy się na drugą edycję Akademii – mówi Marcin Chmielowski, wiceprezes Fundacji i jednocześnie koordynator projektu. AMP rozpocznie się w lutym, przez pięć sobót kursanci będą spotykać się w Krakowie. Podczas 40 godzin zajęć dowiedzą się jak napisać biznes-plan, jak promować firmę w Internecie i w szczególności na serwisach społecznościowych oraz w jaki sposób w ogóle rozpocząć swoją działalność i przebić się przez gąszcz przepisów. Dla chętnych spoza Krakowa organizatorzy przewidzieli kurs wirtualny polegający na wysyłaniu nagrań wykładów i innych materiałów szkoleniowych, co pozwoli uczestnikom tak samo dobre przygotowanie się, jak tym, którzy będą fizycznie obecni na zajęciach w Krakowie. – Swojej oferty nie adresujemy jednak tylko do przyszłych przedsiębiorców. Uważamy, że program, który mamy do zaoferowania może być atrakcyjny także dla osób, które od niedawna prowadzą swoją działalność i chcą dowiedzieć się czegoś więcej – mówi Chmielowski.

Ważnym elementem Akademii będą, oprócz zajęć, także spotkania z przedsiębiorcami. Będą oni mówić o tym, jak zaczynali swój biznes i na pewno podzielą się cennymi radami z tymi, którzy sami chcą prowadzić firmy lub rozwijać swoje przedsiębiorstwa. Dodatkową atrakcją kursu jest nagroda. Aby zaliczyć kurs i otrzymać od organizatorów certyfikat uczestnictwa uczestnicy będą pisać biznes-plany. Spośród nich zostanie wybrany najlepszy, którego autor otrzyma możliwość darmowego odbycia studiów MBA organizowanych przez Alternatywną Szkołę Biznesu Kamila Cebulskiego. Wyboru dokonają przedsiębiorcy. Rynkowa wartość tych studiów to ponad 14 tysięcy złotych.

Więcej szczegółów dot. projektu znajdziecie na www.mlodziprzedsiebiorcy.com.pl

Komentarze są wyłączone.