Brak komentarzy

AMA z Jackiem Sierpińskim

Komunikując nasze idee dbamy o to, by nasz przekaz był zrozumiały i dostosowany do odbiorców. Nasi członkowie biorą udział w różnego rodzaju dyskusjach na forum publicznym, w których mają okazje prezentować libertariańskie stanowisko i libertariański punkt widzenia na aktualnie poruszane tematy.

Jednym z ciekawszych sposobów na docieranie z naszym przekazem do szerszego grona odbiorców jest udział w organizowanych co jakiś czas w przeróżnych miejscach Internetu cyklach AMA (Ask Me Anything), w trakcie których uczestnicy mogą pytać bohatera takie wydarzenia praktycznie o wszystko, uzyskując dzięki temu odpowiedzi na nierzadko zupełnie nieoczekiwane pytania.

Ostatnio w AMA organizowanym na portalu Wykop.pl wziął udział jeden z naszych członków wspierających i zarazem kandydat Polski Fair Play do Parlamentu Europejskiego, Jacek Sierpiński. Odpowiadał na zadawane przez internautów pytania dotyczące między innymi tematów pojawiających się w kampanii wyborczej, którymi żyje opinia publiczna. Nie zabrakło również wątków stricte odnoszących się do wybranych aspektów idei wolnościowej i libertariańskiej. Słowem: było ciekawie!

Zachęcamy Was do zapoznania się z odpowiedziami Jacka na pytania zadane mu w trakcie wspomnianego AMA. Całość możecie przeczytać w tym miejscu.

Stowarzyszenie Libertariańskie

Skomentuj

*