Brak komentarzy

Aleksander Serwiński – Absurdalne obietnice Kaczyńskiego – program PiS na wybory 2019

Wczoraj na antenie TVP odbyła się przedwyborcza debata z udziałem przedstawicieli 5 ogólnopolskich komitetów wyborczych. Kandydaci mieli możliwość zaprezentowania stanowiska swoich ugrupowań lub komitetów koalicyjnych w odniesieniu do kilku wybranych kwestii. Mieli na to bardzo mało czasu, tak więc ciężko byłoby na podstawie ich krótkich wypowiedzi rzetelnie ocenić program czy postulaty poszczególnych partii.

Dlatego też lepszym rozwiązaniem wydaje się sięgnięcie po źródła, jakimi są programy wyborcze publikowane przez poszczególne komitety przed wyborami parlamentarnymi. Tu z kolei to wyborca ma ograniczone zasoby czasu, by usiąść i na spokojnie przeanalizować wielostronicowe dokumenty wybranych czy wręcz wszystkich komitetów.

Ale nie martwcie się, mamy dla Was dobrą wiadomość: nie musicie przerabiać tych wszystkich programów strona po stronie. Zrobił to za Was Aleksander Serwiński, nasz toruński działacz i zarazem prowadzący kanał i fanpejdż Myśli Uwolnione.

W kolejnych dniach będzie zamieszczał na YouTubie analizy programów wyborczych ogólnopolskich komitetów. Na pierwszy ogień poszedł program rządzącego obecnie Prawa i Sprawiedliwości, sygnowany hasłem Dobry Czas Dla Polski.

Dzięki Aleksandrowi mamy odpowiedzi na tak podstawowe pytania, jak:

– Jaki jest program PiS na kolejne 4 lata?

– Co zamierza zrealizować jeżeli wygra wybory?

– Co znajduje się na 232 stronach programu wyborczego tej partii?

Zachęcamy do oglądania i do wyciągania wniosków oraz do dzielenia się swoimi opiniami i uwagami.

Stowarzyszenie Libertariańskie

Skomentuj

*