Libertarianie z Południa razem, a nawet wspólnie

Szczegóły wydarzenia

  • niedziela | 17 lutego 2019
  • 09:40 - 17:00
  • Skrzyczne

Proponujemy członkom i sympatykom SL przebywającym na Południu spędzić fajnie razem czas, jak już to się przewijało w rozmowach, i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom – celem integracji.

A będzie ich zapewne trochę, bo dzień wcześniej wydarzenie, które też organizujemy: Konferencja Samostanowienie W Praktyce #3. Mamy nawet możliwość bezpłatnego przenocowania chętnych (w sprawie szczegółów – kontakt). Zapraszamy na oba, ale można jednak przybyć np. na samą niedzielę.

Spotykamy się o 9:40 w Lipowej na rogu ul. Słonecznej i Turystycznej (ważne zwłaszcza dla dołączających; z wybierającymi się z Bielska-Białej ustalimy wspólnie sposób dotarcia). Wychodzimy na Skrzyczne, tam urządzamy odpoczynek w schronisku (po drodze też), lepimy libertariańskiego bałwana, po czym schodzimy inną, malowniczą trasą w to samo miejsce.
(Jeżeli ktoś uważa, że nie podoła, może się udać do Szczyrku i wjechać na Skrzyczne, gdzie nas spotka, dwiema kolejkami krzesełkowymi (lub jedną, a pozostałą część wyjść). Można też zjechać. Lub dołączyć do nas i zejść na nogach do Lipowej, a o podwiezienie do Szczyrku, jeśli tam się zostawiło samochód, poprosić. Czy jakieś tam kombinacje – kwestia dogadania się, my jesteśmy otwarci.) Planowany powrót do Bielska-Białej po południu, mniej więcej o zachodzie Słońca.

Podbeskidzia, Rybnika, Górnego Śląska, Małopolski i innych oddziałów, z których chętni, prosimy władze i członków o pomoc w rozpowszechnianiu!

Wydarzenie na Facebooku