Anty-Lewiatan – promocja książki Radosława Wojtyszyna

Szczegóły wydarzenia

  • środa | 1 marca 2017
  • 18:00 - 20:00
  • Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, sala 203, budynek D, ul. Uniwersytecka 22/26, 50-137 Wrocław

Link do transmisji na żywo (na facebooku, konto na portalu nie jest wymagane)

Serdecznie zapraszamy na rozmowę o książce doktora Radosław Wojtyszyn pt. “Anty-Lewiatan. Doktryna polityczna i prawna Murraya Newtona Rothbarda”, które poprowadzi doktor Paweł Nowakowski.

Żyjąca legenda libertarianizmu, Walter Block, opowiedział niedawno humorystyczną anegdotę o swojej rozmowie z żoną. Pewnego razu żona Blocka, będąc zazdrosna o poczesne miejsce, jakie w jego życiu zajmuje postać Murraya Rothbarda, zapytała męża: Gdybyś z tonącej łodzi mógł uratować tylko jedną osobę, uratowałbyś mnie czy Rothbarda? – Rothbarda! – wypalił Block, czego potem – jak podsumował z uśmiechem – przyszło mu pożałować.
A kogo Wy byście uratowali? W odpowiedzi na pytanie z pewnością pomoże Wam uczestnictwo w spotkaniu z dr. Radosławem Wojtyszynem, autorem najnowszego wydawnictwa Instytutu Misesa „Anty-Lewiatan. Doktryna polityczna i prawna Murraya Newtona Rothbarda”.
Zapraszamy! Tak istotnych pytań nie wolno pozostawiać bez odpowiedzi!

Spotkanie we czwartek 2 marca 2017 r. w sali 203 w budynku D Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego o godzinie 18:00.

Wstęp wolny!

Po spotkaniu będzie można nabyć zarówno książkę “Anty-Lewiatan”, jak i Przeciw Państwu: Biografia Murraya Rothbarda.

dr Radosław Wojtyszyn – doktor nauk prawnych w zakresie prawa. Tytuł uzyskał w 2012 r. na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Obecnie pracuje w Prokuraturze Okręgowej we Wrocławiu. Od 2004 r. stały współpracownik Instytutu Misesa. Autor kilkunastu publikacji naukowych i publicystycznych, poświęconych idei libertarianizmu oraz anarchokapitalizmu, a także teorii austriackiej szkoły ekonomii.

Wydarzenie na Facebooku