Brak komentarzy

2015 Wrocław Regional Conference

W imieniu European Students For Liberty Polska oraz Instytutu Edukacji Ekonomicznej im. Ludwiga von Misesa serdecznie zapraszamy na już trzecią Regionalną Konferencję ESFL w Polsce, która odbędzie się 21 listopada we Wrocławiu.

Jeżeli chcesz wziąć udział w inspirujących wykładach (m.in. Yarona Brooka, Víta Jedlički, Witolda Kwaśnickiego czy Mateusza Machaja), poznać osoby o podobnych poglądach dotyczących otaczającej je rzeczywistości lub zainteresowała Cię myśl wolnościowa – to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

W sobotę, 21 listopada na Uniwersytecie Wrocławskim studenci z Polski i zagranicy będą mieli okazję wziąć udział w dyskusji poświęconej kwestiom społecznym i ekonomicznym. Głównym celem Regionalnej Konferencji ESFL we Wrocławiu będzie podkreślenie roli prywatnej przedsiębiorczości i indywidualnej odpowiedzialności.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość wzięcia aktywnego udziału w dyskusjach dotyczących różnych aspektów myśli libertariańskiej, biznesu oraz polityki społeczno-gospodarczej.

Rejestracja na Konferencję

Wydarzenie na Facebooku

Program Konferencji

Komentarze są wyłączone.